19-20.06.2023

Shawn Mendes

CANCELLED

Z przykrością informujemy, że Shawn Mendes odwołał całą międzynarodową trasę koncertową, w tym dwa koncerty w Krakowie. Poniżej oświadczenie artysty. Wkrótce wszyscy posiadacze biletów otrzymają wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi zwrotu pieniędzy za bilety lub, mając na uwadze, że oba koncerty były już wcześniej przełożone, możliwości skorzystania ze specjalnej oferty, pozwalającej bez dopłaty na wymianę biletu na dwudniowy karnet na Kraków Live Festival 2022.

As you guys know, I had to postpone the past few weeks of shows since I wasn’t totally prepared for the toll that being back on the road would take on me.

I started this tour excited to finally get back to playing live after a long break due to the pandemic, but the reality is I was not at all ready for how difficult touring would be after this time away.  After speaking more with my team and working with an incredible group of health professionals, it has become more clear that I need to take the time I’ve never taken personally, to ground myself and come back stronger.

I unfortunately have to cancel the rest of the tour dates in North America, and the UK / Europe. We were hopeful that I might be able to pick up with the rest of the dates after some much needed time off, but at this time I have to put my health as my first priority. 

This doesn’t mean I won’t be making new music, and I can’t wait to see you on tour in the future. I know you all have been waiting so long to see these shows, and it breaks my heart to tell you this but I promise I will be back as soon as I’ve taken the right time to heal.

I love you all and thank you all so much for supporting me and sticking by me on this journey ❤️ ❤️

---

Jak wiecie, musiałem przełożyć kilka tygodni koncertów, ponieważ nie byłem w pełni przygotowany na skutki powrotu na trasę.

Rozpocząłem ją podekscytowany możliwością ponownych występów na żywo po długiej przerwie wywołanej pandemią, ale rzeczywistość jest taka, że nie byłem gotowy na to, jak trudne będzie koncertowanie po tak długim czasie. Po rozmowach z moim zespołem i pracy z niesamowitymi specjalistami w zakresie zdrowia coraz wyraźniej rozumiałem, że potrzebuję czasu, którego nigdy osobiście nie miałem, aby się uziemić i wrócić silniejszym. Niestety muszę odwołać pozostałą część trasy w Ameryce Północnej oraz UK i Europie. Mieliśmy nadzieję, że dam radę po tej niezbędnej przerwie powrócić do grania, ale obecnie muszę potraktować moje zdrowie priorytetowo.

To nie oznacza, że nie będę tworzyć nowej muzyki. Nie mogę się też doczekać, aby zobaczyć Was na trasie w przyszłości. Wiem, że wszyscy długo czekaliście na te koncerty i mówię Wam to ze złamanym sercem, ale obiecuję, że powrócę po czasie potrzebnym do wyzdrowienia.

Kocham Was wszystkich i dziękuję, że mnie wspieracie i trwacie przy mnie w tej podróży. ❤️❤️