13.06.2022

Fontaines D.C.

DATE AND VENUE

Monday, 13.06.2022
Proxima, Warsaw

19:00: doors 20:30: Fontaines D.C.

TICKETS

SOLD OUT

In accordance to the current epidemic law, we inform that Standard tickets are the only ones available on sale. All Health Pass tickets bought to this date remain valid, without the need to exchange them to Standard tickets, and the ticket holders don’t have to present a valid vaccination certificate.

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są: Altersklep (www.altersklep.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl). Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie. 

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, Organizator informuje, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wytycznymi lub zaleceniami właściwych organów administracji rządowej, Uczestnicy mogą być zobowiązani do posiadania na Terenie Wydarzenia środków ochrony osobistej, określonych w aktualnie obowiązujących przepisach, wytycznych lub zaleceniach, a także do stosowania się do obowiązujących aktualnie nakazów, zakazów i ograniczeń. Informacje o warunkach uczestnictwa w Wydarzeniu oraz aktualnie obowiązujących zasadach postępowania dostępne będą na stronie www.alterart.pl,  najpóźniej 7 dni przed Wydarzeniem. Informacje te mogą ulegać zmianie. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi zasadami postępowania oraz warunkami uczestnictwa w Wydarzeniu a także Regulaminem Wydarzenia.

Fontaines D.C. z nowym albumem w Warszawie! Jeden z najciekawszych zespołów współczesnej alternatywy zagra 13 czerwca 2022 w warszawskiej Proximie.

Już debiutancki album „Dogrel” wzbudził zachwyty branży swoją post-punkową energią i chwytliwymi melodiami - muzyczne media oceniły płytę jako „perfekcyjny debiut”. Plany koncertowe Fontaines D.C. pokrzyżowała pandemia, więc już rok później ukazał się album „A Hero’s Death”, powtarzając sukces poprzedniego krążka.

Po dwóch studyjnych albumach i nominacji do nagród BRIT i Grammy irlandzki zespół zapowiada kolejny album! „Skinty Fia” ma ukazać się 22 kwietnia, a towarzyszyć mu będzie wyczekiwana, długa trasa koncertowa. Pierwszy singiel "Jackie Down The Line" został zaprezentowany na początku roku i został świetnie przyjęty przez fanów i krytyków.

TERMS AND CONDITIONS, DECLARATIONS

ACCREDITATIONS

Media interested in receiving an accreditation for Fontaines D.C. are asked to fill the application form.

LINK

Applications will be accepted until June 6th, 2022.

The information about granted accreditations will be sent from June 6th until June 9th 2022.

MEDIA PATRONS