02.12.2023

Daria Zawiałow

SOLD OUT

DATE AND VENUE

Saturday, 02.12.2023
COS Torwar, Warsaw

18:30 OTWARCIE DRZWI
20:30 DARIA ZAWIAŁOW

NEWS

Daria Zawiałow na wyjątkowym, premierowym koncercie, promującym nową płytę! Już 2 grudnia 2023 roku jedna z najważniejszych kobiecych postaci na współczesnej polskiej scenie muzycznej oraz zaproszeni przez nią goście specjalni wystąpią w COS Torwar w Warszawie! Sprzedaż biletów rozpocznie się 22 maja o godzinie 14:00 na www.alterart.pl

„Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać!”, mówi Daria Zawiałow, która o kilkumiesięcznej przerwie artystycznej wróciła z ekscytującymi wieściami – zarówno koncertowymi, jak i wydawniczymi. 12 maja ukazał się jej długo zapowiadany singiel „Fifi Hollywood”, zwiastujący nowy solowy album artystki. Premiera nowej płyty zapowiedziana jest na jesień tego roku. Nad krążkiem Daria pracuje z Bartoszem Dziedzicem - producentem odpowiedzialnym za legendarne już płyty tj. „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło. Przerwa, nowe inspiracje, nowy producent = nowa energia. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana, tego można spodziewać się po nowym materiale.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!”, a dwa lata później wydała „Helsinki”. W 2021 roku singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” (z Dawidem Podsiadło) zapowiedziała trzeci album studyjny „Wojny i noce”, który szybko zyskał status platynowej płyty. W tym roku ukaże się jej czwarty studyjny album.

BILETY

TICKETS SOLD OUT

Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 22 maja 2023 o 14:00

Jedynym oficjalnym dystrybutorem biletów na koncert jest eBilet.pl. Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie. 

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, Organizator informuje, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wytycznymi lub zaleceniami właściwych organów administracji rządowej, Uczestnicy mogą być zobowiązani do posiadania na Terenie Wydarzenia środków ochrony osobistej, określonych w aktualnie obowiązujących przepisach, wytycznych lub zaleceniach, a także do stosowania się do obowiązujących aktualnie nakazów, zakazów i ograniczeń. Informacje o warunkach uczestnictwa w Wydarzeniu oraz aktualnie obowiązujących zasadach postępowania dostępne będą na stronie www.alterart.pl,  najpóźniej 7 dni przed Wydarzeniem. Informacje te mogą ulegać zmianie. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi zasadami postępowania oraz warunkami uczestnictwa w Wydarzeniu a także Regulaminem Wydarzenia.

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami można zakupić za pośrednictwem bileterii eBilet. Osoby z niepełnosprawnościami, które są zainteresowane zakupem biletów, mogą kontaktować się z bileterią za pomocą formularza - https://www.ebilet.pl/centrum-pomocy/ lub telefonicznie pod nr +48 (22) 122 80 99.

Poniższe ceny stanowią opłaty za bilet wstępu na koncert. Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu.

VENUE MAP

TERMS AND CONDITIONS, DECLARATIONS

AKREDYTACJE

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych akredytacją na koncert zapraszamy do wypełnienia wniosku akredytacyjnego.

LINK

Czekamy na zgłoszenia do 20.11.2023.

Informacje na temat przyznania akredytacji otrzymacie Państwo do 24.11.2023.