21.11.2023

Ashnikko

support: Hemlocke Springs

DATE AND VENUE

Tuesday, 21.11.2023
Progresja, Warsaw

19:00 wejście
20:00 Hemlocke Springs
21:00 ASHNIKKO

NEWS

Ashnikko, największa prowokatorka nowego popu ogłasza swój długo wyczekiwany debiutancki album „WEEDKILLER” i przyjeżdża do Polski! Ashnikko zagra 21 listopada w warszawskiej Progresji.

Płyta ukaże się 2 czerwca 2023. Wraz z zapowiedzią albumu, Ashnikko wydało także nowy singiel „Worms” i ogłosiła pierwszą światową trasę koncertową.

Odkąd podbiła branżę muzyczną dzięki uznanemu mixtape'owi „DEMIDEVIL” z 2021 roku, Ashnikko zyskała miano jednej z najbardziej innowacyjnych współczesnych artystek alt-popowych. Nowy singiel „Worms” pomimo skocznego alt-popowego rytmu ma mroczny ton. Wraz z jej niedawnym wydawnictwem „You Make Me Sick”, te dwa utwory otwierają nową erę dla Ashnikko, pokazując zakres jej muzycznych umiejętności i to, jak bez strachu i z łatwością przechodzą między gatunkami.

Debiutancki album „WEEDKILLER” to zbiór energetycznych utworów - odważnych, łączących gatunki, które zdefiniowały dotychczasową twórczość Ashnikko. Uniwersum „WEEDKILLER”, które stworzyła artystka, to dystopijna fantazja, która opowiada historię cywilizacji okupowanej i zniszczonej przez maszyny żywiące się materią organiczną, w której główny bohater szuka zemsty, stając się częścią maszyny – to poetycki komentarz do katastrofy ekologicznej i szybkiej ewolucji technologii. Pełen równie nagiej wrażliwości i radosnego buntu, „WEEDKILLER” daje grzmiący głos uciśnionym. Ashnikko stwierdza: „Moje bioluminescencyjne serce świeci. Mój postapokaliptyczny świat wróżek jest tutaj. Moje skrzydła zostały wyrwane, ale zbudowałam je na nowo, używając części maszyny WEEDKILLER. Jestem zesłana tutaj, aby cię wyeliminować, WEEDKILLER."

Jeszcze w tym roku Ashnikko zabierze WEEDKILLER  w swoją największą jak dotąd trasę koncertową. Limitowana przedsprzedaż rozpocznie się w środę, 8 marca 2023 o 10:00. Chcesz wziąć udział w przedsprzedaży? Zapisz się do newslettera AlterArt już teraz: www.alterart.pl/newsletter. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 10 marca 2023 o 10:00.

 

BILETY

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są: Altersklep (www.altersklep.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl). Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie. 

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, Organizator informuje, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wytycznymi lub zaleceniami właściwych organów administracji rządowej, Uczestnicy mogą być zobowiązani do posiadania na Terenie Wydarzenia środków ochrony osobistej, określonych w aktualnie obowiązujących przepisach, wytycznych lub zaleceniach, a także do stosowania się do obowiązujących aktualnie nakazów, zakazów i ograniczeń. Informacje o warunkach uczestnictwa w Wydarzeniu oraz aktualnie obowiązujących zasadach postępowania dostępne będą na stronie www.alterart.pl,  najpóźniej 7 dni przed Wydarzeniem. Informacje te mogą ulegać zmianie. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi zasadami postępowania oraz warunkami uczestnictwa w Wydarzeniu a także Regulaminem Wydarzenia.

 

The prices constitute admission charges for concert. A service fee of 5% of the ticket value is added to the ticket price.

General admission - standing: 149zł

TERMS AND CONDITIONS, DECLARATIONS

AKREDYTACJE

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych akredytacją na koncert zapraszamy do wypełnienia wniosku akredytacyjnego.

LINK

Czekamy na zgłoszenia do 13.11.2023.

Informacje na temat przyznania akredytacji otrzymacie Państwo w dniach od 13.11.2023 do 16.11.2023.