en

o ALTER ART

Alter Art jest największym w Polsce niezależnym promotorem festiwali i koncertów, a także jednym z liderów polskiego rynku live entertainment. To ponad 20-letnia marka, z którą identyfikują się przede wszystkim fani muzyki, ale także miłośnicy realizowanych na najwyższym poziomie światowych widowisk. Każdego roku sprzedajemy setki tysięcy biletów na liczne wydarzenia, w tym na największe, nad którym pracujemy przez cały rok – Open’er Festival (ponad 100K osób podczas każdej edycji, 323K fanów na Facebooku, 110K obserwujących na Instagramie).

Alter Art to pomysł rozpisany na dekady, a Open’er Festival jest wydarzeniem, które już na stałe wpisało się w kalendarze największych europejskich eventów muzycznych. W 2016 roku podczas European Festival Awards odebraliśmy nagrodę dla najlepszego organizatora wydarzeń kulturalnych w Europie - Promoter Of The Year. Open’er Festival był również wielokrotnie nominowany do EFA w kategorii Best Major Festival, wygrywając statuetkę kolejno w latach 2009, 2010 i 2019. W 2014 roku z dumą odebraliśmy także nagrodę „25/25 lat: Marki dla Polski” magazynu Brief obok najważniejszych polskich firm o największym potencjale budowania silnej marki Polski.

To opinie publiczności są dla nas najważniejsze; między innymi dlatego regularnie badamy naszą publiczność, poznajemy ją, uczymy się jej na bieżąco. Budujemy silne media społecznościowe, a nasze kampanie promocyjne nie znają politycznych granic.

Nasze festiwale:

  • Open’er Festival
  • Orange Warsaw Festival
  • Kraków Live Festival

Inne przedsięwzięcia:

  • Disney on Ice
  • Cirque du Soleil
  • Monster Jam

A także samodzielne produkcje koncertowe, m.in.: Arcade Fire, Coldplay, Shawn Mendes, Rihanna, Jack White, the xx, MØ, Queens of the Stone Age i wiele innych

wszystkie wydarzenia