en

o ALTER ART

Alter Art to największy niezależny promotor w Polsce; od ponad 20 lat jest marką, z którą identyfikują się przede wszystkim fani muzyki, ale także miłośnicy realizowanych na najwyższym poziomie światowych widowisk. Każdego roku sprzedajemy setki tysięcy biletów na liczne wydarzenia, a wśród nich największe, nad którym pracujemy przez cały rok – Open’er Festival (ponad 300 000 fanów na Facebooku).

Alter Art to pomysł rozpisany na dekady. Firma została wyróżniona w 2016 roku nagrodą Promoter of the Year podczas gali European Festival Awards. Organizowany przez Alter Art letni festiwal Open’er w latach 2009 i 2010 otrzymał nagrodę w kategorii Best Major Festival, a w 2015 roku był ponownie nominowany w tej kategorii. Jest to wydarzenie, które już na stałe wpisane jest w europejskie kalendarze wydarzeń muzycznych. W 2014 roku Open’er Festival został wyróżniony w preselekcji przez międzynarodowe jury za najlepszy line-up. W 2014 roku z dumą odebraliśmy także nagrodę „25/25 lat: Marki dla Polski” magazynu Brief obok najważniejszych polskich firm o największym potencjale budowania silnej marki Polski. Wśród organizowanych przez Alter Art wydarzeń muzycznych na uwagę zasługują także Kraków Live Festival i Orange Warsaw Festival.

To opinie publiczności są dla nas najważniejsze; między innymi dlatego regularnie badamy naszą publiczność, poznajemy ją, uczymy się jej na bieżąco. Budujemy silne media społecznościowe, do działania zachęcamy w unikalnym ALTERKLUBie, a nasze kampanie promocyjne nie znają politycznych granic.

wszystkie wydarzenia