en
  • Shawn Mendes, 2.04.2019, TAURON Arena Kraków

Praktyczne info

26/03/2019

Harmonogram

18:00 otwarcie drzwi

19:30 Alessia Cara

20:30 SHAWN MENDES

Wejście na koncert

Sektory i płyta – wejście nr 1, 2, 3 (zejście na płytę odbywa się wejściami z holu głównego na poziomie A)

Loże – wejście pomiędzy wejściami nr 1 i 2

Pakiety VIP – wejście nr 3 (dwa dedykowane tunele)

- VIP 1 - pakiet diamentowy: od godziny 14:30

- VIP 2 - pakiet złoty: od godziny 14:30

- VIP 3 - pakiet srebrny: od godziny 15:00

- VIP 4 - pakiet VIP merch: od godziny 18:00

UWAGA! Wszystkie miejsca w hali są siedzące!

http://alterart.pl/pub/content/images/sm_z_1.jpg http://alterart.pl/pub/content/images/sm_z_2(1).jpg

Na teren obiektu nie wniesiesz: toreb większych niż 36 cm x 36 cm x 15 cm,plecaków i walizek; szklanych, plastikowych i metalowych pojemników (w tym bidonów); profesjonalnych aparatów, kamer, sprzętu nagrywającego audio/video; sprzętu zakłócającego pracę urządzeń wykorzystujących częstotliwości radiowe, selfie sticków, wszelkiej broni, materiałów pirotechnicznych, banerów na kijach, banerów politycznych lub innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne/nieodpowiednie wskazanych w regulaminie imprezy

Jeśli masz mniej niż 15 lat…

Osoby małoletnie urodzone po 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat – opiekuna prawnego lub osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego, która przy pierwszym wejściu na Imprezę przekaże obsłudze wejścia deklarację o odpowiedzialności za osobę małoletnią wg wzoru opracowanego przez Organizatora.

Wzór deklaracji dla rodzica, opiekuna prawnego

Wzór deklaracji dla osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego

Osoby z niepełnosprawnościami (OzN)

TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Obiekt posiada dwie pochylnie dla OzN: od strony ul. Lema i od Parku Lotników. Miejsca siedzące dla OzN znajdują się w sektorach A4 i A7. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla OzN.

Mapa

Dojazd

Tramwaje:

- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 1, 14, 22, 71

- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 5, 9, 10, 44, 52, 73

Autobusy:

- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 128, 662 (linia nocna)

- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 124, 424, 664 (linia nocna)

Parkingi

TAURON Arena Kraków dysponuje ponad tysiącem miejsc parkingowych w garażu wielopoziomowym i na parkingu naziemnym. Parking w dniu imprezy jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet.

UWAGA! Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać na parking podziemny. Więcej informacji: www.tauronarenakrakow.pl/parking

Gastronomia

W przestrzeni TAURON Areny Kraków znajdują się punkty gastronomiczne oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa o niskiej zawartości alkoholu, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Ponadto czynna będzie restauracja na poziomie B oraz od godz. 17:00 restauracja w Małej Hali.

Palarnie

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach, znajdujących się na wysokości wejść do sektorów A13 oraz A18. Poza wskazanymi obszarami palenie papierosów będzie zabronione.

Aparaty fotograficzne

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio/video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie sticków, tabletów, Polaroidów, kamer GoPro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

Szatnia

Otwarte będą szatnie znajdujące się w pobliżu wejść nr 1 i 3. Opłata wynosi 3 zł.

Bankomaty

Bankomaty znajdujące się najbliżej TAURON Areny Kraków zlokalizowane są w centrum handlowym M1 (ok. 800 m) oraz Galerii Plaza (ok. 500 m).

Merch

Podczas koncertu Shawna Mendesa będą dostępne gadżety artysty. Zakupić będzie można m.in: koszulki, bluzy, kurtki, torby, czapki, koce, spodnie, plakaty, przypinki i opaski. W punktach sprzedaży gadżetów będzie można płacić gotówką lub kartą.

Depozyty

Przed wejściami nr 1 i 3 od godz. 13:00 będą otwarte depozyty zewnętrzne, a w arenie przy wejściach nr 1, 2 i 3 od godz. 18:00 będą funkcjonowały depozyty wewnętrzne. Opłata wynosi 20 zł za każdy pozostawiony przedmiot.

Opaski PixMob

Każdy uczestnik koncertu po zeskanowaniu biletu otrzyma świecącą opaskę LED. Będą one interaktywną częścią koncertu. Po koncercie można zabrać je jako pamiątkę lub wyrzucić do specjalnych koszy, których zawartość poddana będzie recyklingowi.

Power banki

Na teren hali można wnieść power banki. Dodatkowo w TAURON Arenie Kraków będzie można doładować telefon w specjalnych punktach ładowania.

UWAGA!

Przypominamy, że zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży to ryzyko nabycia biletu nieautentycznego, fałszywego lub wielokrotnie powielonego, co skutkuje odmową wejścia na Imprezę osobie posiadającej taki bilet. Jedynymi oficjalnymi kanałami sprzedaży biletów na koncert Shawna Mendesa są strony www.alterart.pl, www.ticketmaster.plwww.ebilet.pl oraz stacjonarne punkty sieci eBilet.pl.

Alessia Cara gościem specjalnym koncertu Shawna Mendesa!

21/02/2019

Znamy artystkę, która wystąpi przed polskim koncertem Shawna Mendesa. Gościem specjalnym 02.04 w Tauron Arena Kraków będzie jego rodaczka i wschodząca międzynarodowa gwiazda, Alessia Cara.

Kanadyjska piosenkarka i instrumentalistka już w dzieciństwie dała się poznać jako bardzo kreatywna osoba. W wieku dziesięciu lat rozpoczęła naukę gry na gitarze, a trzy lata później założyła kanał w serwisie YouTube, na którym zamieszczała własne, akustyczne interpretacje światowych hitów. Alessia Cara szybko zwróciła na siebie uwagę fanów i wytwórni płytowych. W 2015 roku światło dzienne ujrzał jej pierwszy singiel "Here", który z czasem trafił w USA do pierwszej piątki zestawienia Billboard Hot 100. Świetne przyjęcie kolejnych singli, nagranie piosenki na anglojęzyczny soundtrack animowanego hitu „Vaiana” oraz współpraca z takimi artystami jak Troye Sivan czy Logic wpłynęły na ogromny wzrost popularności Cary. Natomiast sukces debiutanckiego albumu "Know-It-All" przyczynił się do zdobycia nagrody Grammy w kategorii Best New Artist. W listopadzie ubiegłego roku doczekaliśmy się jej drugiego albumu "The Pains of Growing".

Shawn Mendes ogłasza światową trasę koncertową, w ramach której wystąpi w Polsce!

08/05/2018

Wszystkie odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz TUTAJ.

Pierwszy koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się 2 kwietnia 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie.

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową po największych światowych arenach. “Shawn Mendes: The Tour”, jego trzecia trasa, następczyni całkowicie wyprzedanego ubiegłorocznego touru, obejmie 56 dat w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Europie. Rozpocznie ją 7 marca koncertem w Amsterdamie. Wszystkie szczegóły, daty i informacje o biletach znajdziecie na stronie: http://www.shawnmendesthetour.com. Generalna sprzedaż biletów na koncert ruszy w piątek, 18 maja.

Fani będą mieli okazję na przedsprzedaż biletów i pakietów VIP dzięki FirstAccess & General Fan Presales, która będzie dostępna dla wszystkich członków ShawnAccess zapisanych przez aplikacje ShawnAccess App dostępne w App Store, Google Play oraz na stronie ShawnAccess.com

17 maja o godzinie 10:00 rusza przedsprzedaż biletów dla osób zarejestrowanych w newsletterze ALTERKLUBU.

Zarejestruj się TUTAJ.

Długo oczekiwany, trzeci album Shawna ukaże się 25 maja nakładem Virgin EMI Records. Imienna płyta jest następczynią “Illuminate” z 2016 oraz wydanego w 2014 debiutu “Handwritten”. Obie pokryły się złotem w Wielkiej Brytanii, a pochodzące z nich single są dziś platynowe. “In My Blood” I “Lost In Japan”, pierwsze dwa utwory z nadchodzącego albumu spotkały się z entuzjastycznymi recenzjami w takich magazynach jak “Rolling Stone”, “Billboard”, “The New York Times” i “The Guardian”. Nagrania trafiły także na pierwsze miejsca serwisów streamingowych w USA I do pierwszej piątki w blisko 50 krajach. Najnowszy singiel, “Youth” z gościnnym udziałem Khalida MTV określiło “hymnem całego pokolenia”! Na albumie znajdą się także utwory: “Fallin’ All In You” (napisany wspólnie z Edem Sheeranem), "Particular Taste" (napisany razem z Ryanem Tedderem) i “Like To Be You” z Julią Michaels i Johnem Mayerem, który wyprodukował nagranie.

Shawn Mendes: The Tour; 2 kwietnia 2019 roku, Kraków, TAURON Arena Kraków.
 

wszystkie wydarzenia