en
  • Queens Of The Stone Age

  • Queens of the Stone Age - 19.06.2018 - Warsaw, Poland - COMING SOON

Plan godzinowy

08/06/2018

18:30 otwarcie drzwi

19:30 support - CRX

20:30 Queens Of The Stone Age
 

Amerykańska formacja CRX oficjalnym supportem Queens Of The Stone Age

30/04/2018

Amerykańska formacja CRX oficjalnym supportem Queens Of The Stone Age! 19 czerwca, warszawski Torwar.

Bilety w sprzedaży: http://alterart.pl/pl/Koncerty/Queens-Of-The-Stone-Age/Bilety

Queens Of The Stone Age w Polsce!

11/12/2017

To będzie ich jedyny występ w Polsce! Amerykańska formacja wystąpi na warszawskim Torwarze 19 czerwca 2018 r. w ramach promocji swojej nowej płyty "Villains". Bilety już w sprzedaży w AlterSklepie i na www.ebilet.pl!

Queens of the Stone Age — czyli Joshua Homme, Troy Van Leeuwen, Michael Shuman, Dean Fertita, Jon Theodore powrócili w tym roku siódmym albumem zatytułowanym „Villains”. Wydana w sierpniu 2017 roku płyta została wyprodukowana przez Marka Ronsona. To pierwszy pełny album Queens of the Stone Age od „…Like Clockwork” z 2013. Oprawę graficzną albumu stworzył ilustrator Boneface, współpracujący z zespołem już przy wcześniejszych wydawnictwach. „Villains” został doceniony przez branżę muzyczną a kilka tygodni temu otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Album Rockowy.

Josh Homme, lider zespołu zapewnia, że „Tytuł „Villains” nie nawiązuje do polityki. Nie ma nic wspólnego z Trumpem. To po prostu słowo, które fantastycznie wygląda. Każdy potrzebuje czegoś, z czym może się zmagać - ze swoim czarnym charakterem. I tak było zawsze. Nie mamy na to wpływu.”. Trasa promująca album trwa już od kilku miesięcy a latem przyszłego roku dotrze także do Polski. 19 czerwca 2018 r. zagrają na warszawskim Torwarze. Bilety już w sprzedaży!

wszystkie wydarzenia
Patronat medialny