en
  • Oscar Jerome, Hydrozagadka, Warszawa // NOWA DATA WKRÓTCE

Bilety i szczegóły

Informujemy, że warszawski koncert Oscar Jerome w Klubie Hydrozagadka zostaje przeniesiony na 2021 rok. Pracujemy nad nową datą występu w Polsce. Zakupione bilety zachowują ważność na ewentualny nowy termin wydarzenia. W przypadku pytań, prosimy o mail na adres: sklep@alterart.pl

---

Oscar Jerome jest obecnie jednym z najciekawszych brytyjskich muzyków łączących soul, funk, jazz i hip-hop. Już od wczesnych lat, po przeprowadzce do Londynu, dał się poznać jako charyzmatyczny muzyk, angażując się w wiele lokalnych projektów, z których na szczególną uwagę zasługuje między innymi afrobeatowy kolektyw KOKOROKO. W jego solowej twórczości wybrzmiewają wpływy takich artystów jak Gil Scott-Heron, George Benson, John Martyn, The Clash czy Jay Dilla. W 2016 roku artysta zaprezentował debiutancką solową - EPkę zatytułowaną po prostu “Oscar Jerome”, a niedługo potem otrzymaliśmy kolejną - “Where Are Your Branches?”. W lipcu fani artysty doczekają się jego debiutanckiego albumu "Breathe Deep", na którym obok Oscara pojawi się wielu gości - między innymi Lianne La Havas, Steam Down, członkowie KOKOROKO, Joe Armon-Jones i muzycy Sons of Kemet.

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są: Altersklep (www.altersklep.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl). Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

media monitoruje dla nas: 

wszystkie wydarzenia