en
  • Nick Cave and The Bad Seeds, 10.05.2021, Arena Gliwice / ODWOŁANY

Koncert Nick Cave And The Bad Seeds odwołany

07/12/2020

Z przykrością informujemy, że Nick Cave & The Bad Seeds odwołali przyszłoroczną trasę, w tym również koncert zaplanowany na 10 maja w Gliwicach. Poniżej oświadczenie zespołu.

 "Z ogromną przykrością informujemy, że w związku z trwającą pandemią Covid-19 zaplanowana na 2021 rok europejska trasa Nick Cave & The Bad Seeds nie dojdzie do skutku. Skala i złożoność trasy, w połączeniu z ciągłą niepewnością wokół pandemii oznaczają, że pomimo ciężkiej pracy wszystkich zaangażowanych osób, nie możemy zagwarantować, że koncerty na pewno się odbędą. Środki za wszystkie bilety zostaną zwrócone. W celu uzyskania informacji na temat zwrotów, prosimy o kontakt z punktami zakupów. Nadal pracujemy nad alternatywnymi planami na 2021 i 2022 rok i chcielibyśmy, aby wszyscy posiadacze biletów pierwsi dowiedzieli się o nowych koncertach. Jeśli chcecie być na bieżąco informowani o nadchodzących wydarzeniach, kliknijcie TU.

Przesyłamy Wam dużo miłości.

Nick Cave & the Bad Seeds".

ZWROT ŚRODKÓW

Informujemy, że zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, przysługuje Ci zwrot środków, który nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał swój zwrot jak najszybciej.

WYMIEŃ ŚRODKI NA VOUCHER

Przysługujące Ci środki możesz również wymienić na voucher. Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, widowiska i festiwale (m.in. Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Kraków Live Festival) organizowane przez Alter Art. Jako posiadacz vouchera, po wybraniu odpowiedniej opcji na swoim koncie, zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w AlterSklepie w ramach specjalnej przedsprzedaży na organizowane przez nas wydarzenia.

Voucher o wartości Twojego zamówienia będzie aktywny przez 365 dni od daty anulowanego koncertu.

O powrocie Nick Cave & The Bad Seeds do Polski poinformujemy tak szybko jak to będzie możliwe.

KLIKNIJ, ABY WYMIENIĆ ŚRODKI NA VOUCHER

wszystkie wydarzenia