en
Bilety i szczegóły

Drodzy Fani Bon Iver!

Nowa data i miejsce koncertu to 20.08.2021, Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego!

Bilety na miejsca siedzące nienumerowane w cenie 203 zł w sprzedaży na www.altersklep.pl

 

ZACHOWAJ SWÓJ BILET!

Wszystkie bilety zakupione na koncert Bon Iver na 05.11.2020 w hali COS Torwar zachowują ważność na koncert w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego  20.08.2021.

Z uwagi na zmianę miejsca koncertu zmianie ulega układ widowni siedzącej. W Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego miejsca siedzące są nienumerowane.

Osoby, które zakupiły bilet na miejsca numerowane w hali COS Torwar:

  • w cenie 203 zł:  będą miały zapewnioną możliwość wcześniejszego wejścia do Amfiteatru (tzw. Early Entrance od godz. 17:30, wejście dla pozostałych osób od godz.18:00), co ułatwi wybór dowolnego, dostępnego miejsca siedzącego na widowni (z wyłączeniem dwóch ostatnich rzędów w bocznych sektorach);
  • w cenie 183 zł: będą miały zapewnione miejsca siedzące w dwóch ostatnich rzędach, w bocznych sektorach na widowni Amfiteatru (sektor lewy lub prawy).

Osobom posiadającym bilety na stojącą płytę na koncert w hali COS Torwar przysługuje wstęp na płytę stojącą w Amfiteatrze.

O dostępności miejsc decyduje kolejność wejścia do obiektu.

KLIKNIJ, ABY ZACHOWAĆ BILET

 

Jeżeli z jakichś powodów nie możesz wziąć udziału w koncercie, nic straconego!

ZAMIEŃ SWÓJ BILET NA VOUCHER
I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI!

Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, widowiska i festiwale (m.in. Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Kraków Live Festival) organizowane przez Alter Art.

Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w AlterSklepie w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez nas w 2021 roku.

Voucher o wartości Twojego zamówienia będzie aktywny przez 365 dni od daty przełożonego koncertu (czyli do 05.11.2021).
 

KLIKNIJ, ABY WYMIENIĆ BILET NA VOUCHER

 

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

 

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są: Altersklep (www.altersklep.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl). Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

media monitoruje dla nas: 

wszystkie wydarzenia