en
  • 5 Seconds of Summer: No Shame 2021 Tour  9.05.2021 | TAURON Arena Kraków

Bilety i szczegóły

5 Seconds of Summer: No Shame 2021 Tour

9 maja 2021 | TAURON Arena Kraków

Bilety w sprzedaży od 3 lipca, od 10:00 na:

  • altersklep.pl (miejsca stojące | PŁYTA)

  • ebilet.pl (miejsca siedzące | TRYBUNY oraz pakiety VIP)

Przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów startuje 1 lipca o 12:00

Przypominamy, że w AlterSklepie prowadzimy sprzedaż wyłącznie miejsc stojących (płyta). Jeśli jesteś posiadaczem vouchera wygenerowanego w AlterSklepie i chcesz zakupić bilety na trybuny lub bilety VIP, prosimy o kontakt w tej sprawie z adresem e-mail: sklep@alterart.pl.

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są: Altersklep (www.altersklep.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl). Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

5 Seconds Of Summer w Polsce! Australijski zespół wystąpi 9 maja 2021 roku w TAURON Arenie Kraków.

5 Seconds Of Summer należy do grona artystów posiadających najbardziej wytrwały i oddany fanbase na świecie, a ich koncert jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych w Polsce. Formacja powstała w 2011 roku z inicjatywy szkolnych kolegów - Luke'a Hemmingsa, Michaela Clifforda i Caluma Hooda, a w tym samym roku dołączył do nich perkusista Ashton Irwin. Chociaż nie posiadali żadnej promocji poza social mediami, ich pierwsza EP-ka „Unplugged” trafiła w 2012 roku na 3 miejsce iTunes w Australii i szybko zaczęła docierać poza granice ich kraju. W 2013 i 2014 dołączyli do One Direction podczas międzynarodowej trasy. Szybko zyskali nowych fanów w Ameryce Północnej i Europie, a ich kolejna EP-ka „She Looks So Perfect” debiutowała na 2 miejscu w USA. Kiedy w maju 2014 wydawali imienny debiutancki album, nie było wątpliwości, co do ich statusu – płyta zajęła pierwsze miejsca w kilkunastu krajach. Do tej pory formacja wydała 4 albumy. Ostatni z nich, „CALM”, ukazał się w marcu i spotkał się ze świetnym przyjęciem, trafiając na szczyt między innymi w Australii i Wielkiej Brytanii.

Przyszłoroczna europejska trasa 5SOS zakończy się kilka tygodni przed Orange Warsaw Festival, na którym zespół miał wystąpić w tym roku. Jednakże fani nadal będą mogli zobaczyć grupę w Polsce. Bilety na OWF 2020 zachowują ważność. Istnieje także możliwość ich wymiany na voucher, który będzie można zrealizować m.in. podczas zakupu biletu na koncert 5SOS.

Przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów oraz członków Alter Klubu rozpocznie się w środę (1.07) o godzinie 12.00. Regularna sprzedaż wystartuje w piątek (3.07) o godzinie 10.00.

 

Zapoznaj się z Regulaminem Imprezy

 

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych akredytacją na koncert 5 Seconds of Summer zapraszamy do wypełnienia wniosku akredytacyjnego
Na zgłoszenia czekamy do 23.04.2021.
Informacje na temat przyznania akredytacji otrzymacie Państwo w dniach do 30.04.2021.

media monitoruje dla nas: 

wszystkie wydarzenia