pl
  • Savages (19.00: open doors, 20.00: A Dead Forest Index, 21.00: SAVAGES)

archive

ALTERKLUB w NOWYM TEATRZE przedstawia: Savages

Autorki jednego z najlepszych albumów tego roku zainaugurują nowy cykl koncertowy: ALTERKLUB w NOWYM TEATRZE, prezentujący najciekawszych, poszukujących, eksperymentujących i  intrygujących  wykonawców współczesnej sceny muzycznej. Przestrzenią dla tych występów będzie warszawski Nowy Teatr. Zaczynamy 1 marca 2014.

Wokalistka Savages Jehny Beth wygląda jak fizyczna reinkarnacja Iana Curtisa, a sama grupa gra tak, jakby zatrzymała się w czasie trzydzieści lat temu. Ten żeński, postpunkowy kwartet zyskał ogromne uznanie w bardzo krótkim czasie - powstał na początku 2011 roku, a swój pierwszy singiel „Flying To Berlin/Husbands” wydał w czerwcu 2012. Ich debiutancki album “Silence Yourself” dotarł do pierwszej 20-tki brytyjskiej listy przebojów i przyniósł zespołowi nominację do prestiżowej Mercury Prize. Grupa koncertowała też u boku British Sea Power i Queens of the Stone Age. W lipcu 2013 r. Savages pojawiły się na Open’erze.

Zespół wystąpi 1 marca w hali Nowego Teatru w Warszawie.

Bilety na koncert trafiają do sprzedaży w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro w środę 11 grudnia. Dla ALTERKLUBOWICZÓW – bilety w specjalnej cenie. Zobacz więcej na www.alterklub.pl.

media monitoring

medias about event

Savages | Nowy Teatr | 01.03.2014

All journalists wishing to be accredited to the concert are asked to send a request to media@alterart.pl with the inscription “Savages – accreditation” . Accreditations are free of charge. If you are accredited, you will be notified via e-mail on how to receive your accreditation. 

other events
Patronat medialny
Savages